Atrakcje Pałacu Krobielowice

Szeroka oferta wypoczynkowa naszego hotelu pod Wrocławiem obejmuje nie tylko noclegi i imprezy okolicznościowe, ale też liczne atrakcje w zamku i poza jego obrębem.

Komnaty Pałacu Krobielowice kryją wiele tajemnic i czekają, aż ktoś je odkryje. Niezapomnianych wrażeń dostarcza nasz Escape Room. Rozwiązując liczne zagadki w podziemiach zamczyska, mogą Państwo odnaleźć ukrytą fortunę – Skarb Napoleona! Pokój zagadek to gwarancja udanej rozrywki, połączonej z przekazywaniem wiedzy na temat naszego obiektu, wrocławskich zabytków i całego regionu Dolnego Śląska. Rekomendujemy ją grupom znajomych, przyjaciół, kolegów z pracy i członkom rodziny, którzy chcą się zintegrować przez wspólną zabawę, a przy okazji doświadczyć czegoś nietypowego.

Wyszukaną atrakcję na łonie natury stanowi też nasze dziewięciodołkowe pole golfowe. Położone w Parku Krajobrazowym Doliny Bystrzycy – pośród kilkusetletnich dębów – zapewnia dobrą rozrywkę, skrojoną na każdą kieszeń. Oferujemy granie w całym sezonie – rekreacyjne i szkoleniowe. Organizujemy liczne eventy golfowe, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie i panieńskie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych dobrodziejstw! Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni. Więcej szczegółów znajduje się w konkretnych zakładkach ofertowych.